Як правильно зберігати кріп, щоб вин залишався свіжим та ароматним

Розповімо вам, як можна зберігати кріп, щоб він не втрачав свого смаку та корисних властивостей. Ця зелень є дуже поширеною. Її часто використовують для приготування їжі та для лікування.

Як зберегти кріп не обробляючи його термічно та не заморожуючи у морозильній камері?

Найчастіше люди зберігають кріп у морозильці, але буває таке, що такої можливості немає. Спробуйте зберігати зелень у скляній банці. Потрібно розібрати кріп на гілочки, потім вимити та просушити. У суху, простерилізовану банку щільно складіть кріп, закрийте кришкою та поставите у холодильну камеру для зберігання. Свій аромат та смакові властивості зелень не втратить.

Ще один спосіб зберігання, це вакуумний пакет. Потрібно вимити зелень та просушити. Після складіть кріп у пакет щільним шаром та зава кумуйте. Після зберігайте пакет з зеленню у холодильній камері.

Можна засолити кріп у банці. Промийте та розберіть кріп на гілочки. Після просушіть та дрібно наріжте. Простерилізуйте банки та кришки. Перемішайте нарізану зелень з кропом та щільно складіть у банки. Закатайте кришками та поставите зберігатись у холодильну камеру.Як обрати кріп, щоб він довго зберігався?

  • Потрібно вибирати стиглі, насичено – зелені гілки, які вже сформувались.
  • Одразу після збирання зелені з грядки починайте заготівлю на зиму.
  • Збирайте зелень у суху погоду.
  • Зелень повинна бути чистою та добре висушеною.
  • Якщо ви не збираєтесь їсти одразу зірвану зелень, краще її не мити. Не мита зелень довше зберігається.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!