Як вибрати якісні та смачні мандарини. На що слід звернути уваги при купівлі.

Новорічно-різдвяні свята неможливо уявити без солодких та ароматних мандаринок. Ці фрукти не лише дуже смачні, але й корисні, бо містять вітаміни та антиоксиданти. А ще вони створюють неповторну затишну атмосферу в домі.

Якщо ви полюбляєте фрукти з ноткою кислинки, то оберіть турецькі мандаринки. Абхазькі – надзвичайно соковиті, а марокканські та іспанські фрукти порадують солодким смаком.

Щоб насолодитися спілими та здоровими фруктами, необхідно знати кілька правил.

Зверніть увагу на мандаринову цедру: вона має бути сухою. Якщо ви доторкнулися до шкірки, а на пальцях залишилися липкі сліди, то, швидше за все, такі фрукти обробили етиленом, щоб продовжити його термін придатності. Ця речовина дуже шкідлива, тому намагайтеся оминати такі мандаринки.

Колір мандаринової шкіри – показник якості. Обирайте фрукти без плямок та пошкоджень. Різні вкраплення означають, що мандарин вражений якоюсь хворобою.

Перемерзлі фрукти вже не мають вітамінів та корисних властивостей, тому протестуйте мандаринку, щоб переконатися у її свіжості. Просто трохи стисніть фрукт і відпустіть:  якісний мандарин швидко відновить форму, а перемерзлий залишиться деформованим.Добре придивіться, чи немає гнилизни на мандаринках, адже там можуть жити личинки плодової мухи. Такі фрукти надзвичайно небезпечні, адже ними можна отруїтися. Також вони є носіями паразитів.

Оберіть корисні мандаринки та насолоджуйтеся святами!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!