Як відбілити тюль за допомогою цього копійчаного засобу. Більше ніякої жовтизни

Новий тюль завжди приємно виглядає та створює відчуття комфорту. Однак, через деякий час вона жовтіє й з’являються плями. Через це хочеться повернути білизну тюлю. Варто знати, як правильно та ефективно це зробити.

В магазинах є багато засобів, які допоможуть з таким завданням. Однак, вони коштують не дешево. Існує більш дешевий, але не менш ефективний спосіб відбілити тюль за допомогою аспірину.

Аспірин допоможе прибрати жовтизну та сірий відтінок. Однак, беріть звичайний аспірин, а не шипучий. Інакше матеріал пожовтіє ще більше.

Ацетилсаліцилову кислоту використовують не лише для прання, а й для замочування. Візьміть 4 таблетки аспірину та розведіть їх в 5 літрах теплої води. Не використовуйте гарячу воду, інакше можна пошкодити тюль.

Замочіть тюль в розчині на 3 години. Потім дістаньте, промийте водою та вішайте сушитися. При цьому тюль не віджимають, щоб не пошкодити тканину. Краще розвісити його на вулиці або над ванною та дати стекти зайвій воді.

Якщо тюль дуже брудний, додайте приготований розчин в пральну машину та поставте на режим делікатного прання.

Також, можна розтерти в порошок 2 таблетки та додати до прального порошку. Або покладіть декілька таблеток в барабан та запустіть прання. Після першої спроби, тюль буде виглядати привабливіше.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!