Як використовувати дріжджі для вирощування огірків, щоб давали гарний та великий врожай

Розчин дріжджів є дуже корисний упродовж всього вегетаційного періоду для посадок огірків.

Чим корисні дріжджі.

Потрапляючи у землю, розчин дріжджів стає їжею для її мешканців. Органіка, яка там знаходиться у великій кількості швидко перетворюється в легкодоступну форму, яку добре засвоюють огірки.

Він може прискорювати ріст коренів рослини, бо до складу дріжджів входять амінокарбонова кислота, білки й різні мікроелементи, що дозволяє рослині краще поглинати воду й поживні елементи з землі, нарощувати зелену масу та підвищувати якість зеленців.

При позакореневому підживленні рослин дріжджами покращується їх імунітет.

Які можна використовувати дріжджі.

Готувати добриво можна з сирих пресованих, а також із сухих дріжджів. Пресовані варто покласти в морозилку, а перед застосуванням розморозьте.

Кілька рецептів підживлення:

Водний розчин.

Візьміть 1 кг. пресованих покришених на дрібні шматочки дріжджі та розчиніть їх у 5 л. теплої води. Після змішайте з 2 ст. л. цукру чи 1 склянкою не кислого варення. Цукор прискорює зростання грибків, що дає більший ефект від підживлення. Приберіть добриво на 3-5 годин в затемнене місце. Далі налийте у 50 л. бочку та долийте її звичайною теплою водою.

Дріжджі на молоці.

Розведеними дріжджами в молоці проводять позакореневе підживлення, яке підвищує імунітет рослин. Молоко можна замінити сироваткою, кислим молоком чи обратом. Для цього підігрійте 1 літр молока до +400С та додайте 100 гр. пресованих дріжджів й приберіть на 4 години в тепло. Коли будете проводити підживлення огірків, розбавте цей розчин у 10 л. відстояної води.

Обробку огірків проводьте у вечірні часи, намагаючись обприскати рослину повністю.

Таким розчином можна поливати огіркові посадки під корінь. В розрахунку на рослину беріть 1,5 л. засобу. Перед тим додайте до розчину деревного попелу 1 склянку на 10 л. води та крейду 0,5 склянки на 10 л. води.

Дріжджі та аскорбінова кислота.

Аскорбінка може стимулювати швидке утворення нового суцвіття та зеленців, а під час спеки й посухи сприяти зниженню стресу.

Складові:

  • Аскорбінова кислота 2 гр.;
  • Сухі дріжджі 10 гр.;
  • Тепла вода 5 л.

Спосіб приготування:

Пігулки аскорбінки подрібніть та додайте сухі дріжджі, залийте все підігрітою водою, приберіть в тепло та залиште на тиждень для настоювання. Перед застосуванням розведіть його у воді в співвідношенні 1:40. Норма на стебло огірка 0,5 л. настою.

Строки внесення розчину.

Перше підживлення кущів огірків проведіть через 10 днів після схожесті. Однак, на початку підживіть землю азотним добривом.

Друге підживлення дріжджовим розчином проведіть під час цвітіння рослин. Але на початку підгодуйте огірки фосфорним добривом.

Третє й останнє підживлення дріжджовим настоєм внесіть коли зберете перший врожай огірків.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!