У наш час стало популярним заняттям – вирощувати гриби. Можна це робити у домашніх умовах та не витрачати час та гроші на поїздки за ними.
Пропонуємо дізнатися, як можна вирощувати гриби самостійно.
Різні гриби ростуть на різних ґрунтах. Вони діляться на ґрунтові – люблять поживний, пухкий та легкий ґрунт, який містить відмерлі частини рослин, опале листя, гілки та хвою. Міцелій починає вступати у симбіоз з корінням деяких рослин, що покращує їх ріст. Грибниця важко переносить нестачу води, тому не забувайте викладати мульчу – хвоя, листя та тріска. До них відносяться – лисички, печериці, рижики та білі гриби.
Є деревинні гриби, які ростуть на деревах або на їх залишках – гливи, опеньки або шиітаке.
Гриби можна вирощувати у землі, якщо вона родюча, має оптимальну кислотність та багато перегною у своєму складі. Ще у поліетиленовому мішку, у який кладуть спеціальний субстрат, тирсу та солому. Після, їх зв’язують та розміщують на полиці або вішають на стелю. У мішку роблять отвори, через які будуть рости гриби.
Одним із варіантів є вирощування грибів на поліні. Потрібно просвердлити отвори уній. Глибина повинна бути більшою за довжину деревних паличок з міцелієм. Далі їх кладуть у ці отвори та замазують садовим варом. Не слід забувати про постійне зволоження. Не можна вирощувати гриби на сонці. Якщо ґрунт пересохне, міцелій загине.
Де повинні рости певні види грибів:
Прискорити ріст допоможе засіб – активатор для росту міцелію.
Ці засоби покращують склад ґрунту, насищають грибницю корисними елементами та нормалізують кислотність ґрунту.
Завдяки препаратам гриби краще ростуть та розвиваються. Вирощування грибів це дуже захоплива та кропітка робота, але вона того варта. Якщо виникли труднощі під час вирощування, зверніться до людей, які вирощують гриби, щоб вони змогли вам допомогти.
Бажаємо успіхів у вирощуванні грибів!
Чи можна обрізати дерева взимку: поради та рекомендації Обрізка дерев узимку — це не лише…
Як віник може допомогти залучити багатство: народні прикмети Віник у народних прикметах вважається символом порядку…
Як повернути кухонним рушникам ідеальну чистоту: простий рецепт Кухонні рушники часто забруднюються стійкими плямами, які…
Як правильно доглядати за товстянкою та стимулювати її ріст і цвітіння Товстянка, або грошове дерево,…
Як відвадити голубів від вашого подвір’я: природні та гуманні методи Голуби, попри їхню привабливу зовнішність,…
Несподіваний лайфхак: як звичайний огірок може захистити авто від обмерзання Хто б міг уявити, що…