Як виростити лимон у домашніх умовах. Це простіше ніж ви думали

Ви, напевно, здивуєтесь, але вирощування лимона власноруч у вашому саду або на підвіконні — це цілком можливо. З деякими простими порадами ви зможете насолоджуватись свіжими лимонами у власному домі.

Особливості вирощування та догляду за лимоном

У домашніх умовах лимонне дерево можна виростити двома способами: з насіння або за допомогою розсади.

Перший варіант розвивається швидше, не вимагає багато зусиль і має більше переваг, але плоди на ньому з’являться лише через 8-10 років. Дерево, вирощене з розсади, зростатиме повільніше, але ви зможете насолоджуватись лимонами вже через 3-4 роки.

Щоб виростити лимон з насіння, потрібно спочатку знайти добре дозрілі плоди, які можна придбати у будь-якому магазині. Потім зволожте ґрунт, зробіть невелике заглиблення і помістіть насіння в нього. Кожен лимон слід посадити в окремий горщик, щоб коріння мало достатньо місця.

Необхідно забезпечувати регулярне зволоження ґрунту, проте не переливати його. Достатньо час від часу зволожувати ґрунт з пульверизатора.

Як змусити лимон давати плоди

Виростити лимон з насіння у горщику — це нескладно. Вам лише потрібно посадити дозріле велике насіння у горщик з розрихленою землею, регулярно поливати, забезпечити йому сонячне та тепле місце, і через деякий час у вас з’явиться маленьке деревце. Однак, насолодитись його плодами можливо не варто очікувати.

Загалом, вирощування власного лимона — це цікавий процес. Незалежно від того, який метод ви виберете, будьте терплячими та надайте рослині необхідний догляд.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!