Як виростити жасмин в домашніх умовах, щоб гарно квітнув цілий рік

Мабуть, кожна господиня мріє, щоб у неї на підвіконні ріс жасмин. Його чарівний аромат дарує насолоду та відчуття весни. Але варто знати, що цю квітку не бажано розміщувати у місцях відпочинку, краще поставити горщик у вітальні й він не буде заважати вашому сну.

Як розмножити квітку?

Виростити жасмін з насіння неможливо. Краще це зробити за допомогою відростків. Потрібно обрати пару міцних пагонів та прибрати з них листя. Землю у горщику потрібно зволожити та підготувати пагони з батьківською квіткою. Коли гілочки укорінюються, їх потрібно обрізати до місця основи, а вже потім вирощувати, як самостійні квіти.

Правила догляду жасмину.

Квітка любить сонячні промені, тому варто розмістити її на південній частині, на підвіконні. Квітка буде гарно зростати при звичайній, кімнатній температурі. Можна встановити додаткове освітлення, але це за бажанням. Не слід забувати про регулярне зволоження. У весняні та літні місяці поливайте квітку не великими порціями та слідкуйте, щоб земля була постійно зволоженою.

В осінні місяці полив потрібно зменшити. Вода повинна бути фільтрованою. Можна на 200 мл. води додати три краплі соку лимона.

Завдяки цим порадам ви виростите гарну квітку жасмину у себе на підвіконні.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!