Як за допомогою йоду і зеленки отримати великий врожай огірків. Городникам на замітку

Для того, щоб підживити огірки й вони росли, як на дріжджах, потрібно придбати в аптеці одну річ, яка зможе не тільки підживити огірки, але й захистити їх від багатьох хвороб.

Огірки дуже люблять підживлення та стимулювання росту.

Для того, щоб отримати гарний врожай, потрібно їх підживити розчином йоду або зеленки, які можна придбати в аптеці. До складу ґрунту входить йод, тому якщо його не вистачає — земля відчуває дефіцит й це відображається на рослинах.

Для того, щоб огірки не хворіли на кореневу гниль, потрібно їх обробити таким розчином — у відрі води розчиніть 10 крапель зеленки або йоду. На один кущ вам знадобиться 1000 мл. приготовленого розчину. Цим же розчином протирають стебла біля основи огірків для того, щоб коренева гниль не перебралась на плоди.

Ще огірки може вразити борошниста роса. Для профілактики потрібно обробити огірки таким розчином — у відро води складіть сіно та залийте водою. Через пару днів процідіть розчин та додайте 10 крапель зеленки або йоду. Поливайте огірки раз на сім днів, протягом місяця.

Для того, щоб огірки не хворіли на інші хвороби, треба їх підживити таким розчином — у відрі води розчиніть 1000 мл. сироватки, додайте 10 крапель йоду та 40 гр. сечовини. Цим розчином потрібно підживити огірки три рази за вегетаційний період . Вперше — на початку цвітіння, а потім кілька разів протягом всього періоду зростання.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!