Як за допомогою марганцівки, виростити великі та смачні помідори

Марганцівка відіграє роль антисептичного засобу та містить в собі калій й марганець, які необхідні рослинам. Цей препарат, при правильному застосуванні, допоможе виростити гарний врожай помідорів.

Перед посівом насіння, потрібно знезаразити його розчином марганцівки, щоб вберегти від чорної ніжки або фітофторозу. Для цього розчиніть 1 грам марганцівки в 1 літрі теплої води та замочіть насіння на 30 хвилин. Промийте його проточною водою та просушіть на паперовому рушнику. Також, проведіть обробку ємностей для розсади. Для цього 5 грамів марганцівки розведіть в 1 літрі води. Протріть розчином стінки та дно ємності, після чого промийте під проточною водою.

Розсаду помідорів можна обприскати розчином марганцівки, щоб зміцнити імунітет та запобігти появі хвороб. Для цього 0,5 грама препарату розведіть в 10 літрах води та проводьте обприскування рослин вранці або ввечері раз на 10-14 днів.

Після пересадки розсади у відкритий ґрунт, продовжуйте обробку помідорів марганцівкою, щоб активізувати ріст та плодоношення, а також, в боротьбі проти шкідників й хвороб.

Одразу після посадки полийте рослини слабким розчином марганцівки. Для цього 0,5 грама засобу розведіть в 10 літрах води. Це допоможе легше пройти адаптацію та зміцнить кореневу систему.

В червні проведіть обприскування помідорів марганцівкою з йодом. На 10 літрів води додайте 1 грам марганцівки та 10 крапель йоду. Таке підживлення стане гарною профілактикою фітофторозу та інших грибкових захворювань. В липні-серпні обприскайте томати розчином з марганцівки та зеленки. На 10 літрів води додайте 1 грам марганцівки та 5 мл зеленки. Цей розчин знищить попелицю та інших шкідників.

Марганцівкою, також, можна обробити ґрунт та теплицю перед посадкою або після збору врожаю. Таким чином проводиться дезінфекція середовища та знищення суперечок грибків, а також, яєць шкідників. Для обробки ґрунту приготуйте розчин з 10 грамів марганцівки та 10 літрів води й полийте грядки. Щоб обробити теплиці, знадобиться розчин з 20 грамів марганцівки та 10 літрів води. Розчином обприскайте стіни, стелю та підлогу в приміщенні.

Марганцівка – це дешевий та ефективний засіб, який допоможе виростити гарний врожай помідорів. Вона запобігає та лікує хвороби, покращує ріст й плодоношення, надає захист від шкідників. Однак, дотримуйтесь правильного дозування та не зловживайте препаратом, щоб не завдати шкоди рослинам або ґрунту.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!