Як за допомогою молока завжди мати гарний врожай огірків. Городникам на замітку

У наш час садівники надали перевагу обробки огірків не хімічними засобами, а звичайним магазинним молоком. Після такої обробки, огірки починають рости набагато краще.

Окрім росту, обробка захищає насадження від кореневої гнилі та насичує землю всіма поживними речовинами. Молоко потрібно використовувати ще з деякими засобами. Дізнайтесь дієві поєднання молока:

З дріжджами – пару чайних ложок дріжджів та цукру розчиніть у 2000 мл. теплого молока. Через 4 голити години додайте до суміші 10 крапель йоду. Перед самим використанням розчиніть з водою у пропорціях 1 до 10. на один кущ знадобиться 1000 мл. добрива.

З сечовиною – 10 крапель йоду, 50 гр. сечовини розчиніть у 2000 мл. молока. Раз за весь період підживіть огірки. На 1 кущ знадобиться 500 мл. добрива.

З нашатирем — 10 крапель йоду, 15 мл. аміаку розчиніть у 2000 мл. молока. Обприскайте огірки під час цвітіння та появі зав’язей.

Молоко захистить огірки від кореневої гнилі – 1000 мл. магазинного молока розчиніть у відрі води. На один кущ знадобиться 500 мл. добрива.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!