Як за допомогою настою з чистотілу, позбутися усіх шкідників на городі

Дуже просто позбутися всіх видів шкідників на садовій ділянці, за допомогою звичайного чистотілу. Чистотіл використовують, як гарний інсектицид його властивості не втрачаються навіть під час висушування. Тому, його можна використовувати, як свіжий, так й висушений.

Класичний засіб від шкідників готується так – візьміть 5 гілок чистотілу та відро води. Перемішайте та настоюйте протягом 24 годин. Одягніть захисний одяг та проведіть обприскування рослин.

Для боротьби з гризунами, суху траву розкладають між рядами.

Також, засіб використовують для знезараження цибулі перед посадкою. На 5 л окропу додають 150 грамів сухого чистотілу. Настоюють засіб протягом 48 годин у темному місці. Перед застосуванням, засіб необхідно процідити та занурити насіння цибулі на пару годин.Боротьба зі шкідливими комахами.

На 10 л води додайте 4 кг свіжого чистотілу або 1 кг висушеного. Залишіть засіб настоюватися на 1,5 доби у темному місці. Обприскайте рослини процідженим розчином. Процедуру проводять декілька разів.

Працювати з чистотілом потрібно у захисному одязі. Використовують настої раз на тиждень. Навіть, якщо спалити чистотіл на городі – шкідники зникнуть. Будьте обережними, сік рослини не повинен потрапляти на шкірні покриви та відкриті рани. Готуючи настої накривайте тару кришкою, щоб ніхто не отруївся.

Спробуйте використати чистотіл у садівництві й ви будете здивовані результатом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!