Як за допомогою органічних добрив, збільшити в рази урожай огірків

Розповімо вам, як виростити гарний врожай огірків, за допомогою органічних засобів.

  • Якщо ви помітили, що ваші огірки стали в’янути та жовтіти – це означає, що їх вразила борошниста роса. Необхідно провести обприскування сінним настоєм (у бочку покладіть пріле сіно та залийте водою, настоюйте 3 дні, процідіть перед використанням) три рази, роблячи перерву на тиждень.
  • На відро води додайте 10 мл розчину бриліантового зеленого, 2 л сироватки та 50 гр сечовини. Необхідно обприскувати огірки тричі за весь період зростання. 1- початок цвітіння, 2, 3 — через 7 днів після початку цвітіння.
  • Також огірки можуть гинути через ураження гниллю. На відро води додайте 10 крапель розчину бриліантового зеленого. Обприскування проводять до початку ураження хворобою. Так само можна зробити з йодом, приготувавши такі ж пропорції, що із зеленкою.
  • Можна обробити 10 см стебла розчином зеленки або йоду, розвівши його з водою у пропорціях 1 до 2. Спосіб підходить для огірків, які ростуть вгору. Результат помітите після другої обробки.

Зеленку використовують, як антисептик. Містить безліч мікроелементів, які позитивно впливають на рослини. Вона містить мідь, яка захищає огірки від ураження хворобами.

Також можна використовувати такі засоби, як окис міді, бордоська рідина та медикс.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!