Як за допомогою простих засобів, вивести мурах з городу. На замітку городникам

Головною проблемою для кожного садівника є мурахи. Це дуже шкідливі комахи, які завдають великі збитки вашому врожаю. Крім того, що вони псують врожай вони ще розповсюджують попелиці, які шкодять плодовим деревам та кущам. Щоб вивести тлю, спочатку необхідно знищити мурах. Мурашники розростаються дуже швидко та ростуть прямо на очах. В глибину він може розростися на відстань 1,5 м.

Як боротися зі шкідниками?

Боротися необхідно 2 способами. 1 – не пускати комах на дерева, 2 – знищити мурашник.

1.

  • Створити водяну перешкоду, щоб мурахи не потрапили на дерево. Візьміть непридатну покришку, розріжте її вздовж. Під деревом зробіть поглиблення та закопайте покришку так, щоб краї трохи виступали з під землі. В покришку налийте воду. Бар’єр готовий.
  • Обматайте стовбур фольгою. Обматуючи, зробіть гострий бортик, тоді мурахи не зможуть пролізти через нього.
  • Використайте клейкий пояс, який можна придбати в спеціалізованих магазинах.

2.  • Тютюновий попіл або вапно. Приготуйте розчин – на відро води додайте 2 склянки олії, шампуню для волосся та оцту. Зробіть отвір по центру мурашника, налийте розчин та закрийте пакетом. Залишіть на 2-3 дні.
  • Досить дієвий спосіб – використання гелів та приманок з отрутою. Мурашки несуть отруту до королеви та личинок, потім вони вмирають. Після мурашник перестає існувати.

Виведення рудих мурашок.

Зазвичай вони мешкають в будинках. Необхідно відшукати місце звідки вони вилазять. Обприскайте місце їх скупчення дихлофосом. Також, використовуйте спеціальну отруйну крейду або гелі.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!