Як за допомогою звичайної соли, позбутися багатьох проблем на городі

Розповімо вам, як звичайна сода може допомагати не тільки на кухні, але й у городніх справах. Корисних властивостей у цього засобу дуже багато. Ознайомтесь з якими проблемами допоможе впоратись сода на городі.

Готують розчин у скляній тарі та використовують чисту, теплу воду. Тривалість користі засобу лише три години. Тому, за цей час потрібно встигнути все зробити.

Сода проти шкідників:

  • Слимаки – там де скупчуються слимаки насипте соду або пролийте місця розчином – на відро води розчиніть пару столових ложок соди.
  • Попелиця – обприскайте насадження содовим розчином — на відро води розчиніть п’ять столових ложок соди.
  • Дротяник – при висадці рослин у грядки сипте по 1/3 чайної ложки соди.
  • Мурахи – висипте пачку соди на мурашник.
  • Довгоносики — на відро води розчиніть три столових ложок соди. Цим розчином протягом трьох днів поливайте рослини.

Хвороби та сода:

  • Борошниста роса — на відро води розчиніть десять столових ложок соди та 15 мл. олії. Двічі на день у суху погоду обприскуйте рослини.
  • Фітофтороз — на відро води розчиніть склянку соди та трохи олії. Проведіть обприскування після висадження у землю рослини, а повторіть процедуру через 7 днів.
  • Сіра гниль — на відро води розчиніть п’ять столових ложок соди. Раз на 10 днів обприскуйте насадження.

Соду широко застосовують при вирощуванні цибулі, а саме знезаражують її. Чайну ложку соди розчиняють у 1000 мл. гарячої води. Цибулю занурюють на пів години, а потім висаджують у ґрунт.

Також, соду використовують у боротьбі проти шкідників. На відро води розчиніть п’ять столових ложок соди та полийте проблемні ділянки з бур’яном у спекотну погоду.

Розкислити ґрунт допоможе сода. При посадці рослин у кожну лунку додають соду.

Пам’ятайте, що надмірне використання соди може зробити ґрунт засоленим, що призведе до втрати родючості. Тому, використовуйте соду у правильних пропорціях.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!