Як за допомогою звичайної свічки, привернути у дім добробут, удачу та любов

У ваш дім прийде добробут, удача, любов та щастя, якщо промовити перед свічкою спеціальні слова.

Люди у давнину не лише використовували свічку, як засіб для освітлення, а ще за її допомогою позбавлялися негативної енергетики у домі та залучали щастя.

Що потрібно зробити з свічкою?

  • Коли настане вечір, потрібно запалити свічку та пройти з нею по всім кімнатам оселі. У цей час варто промовляти змову: «Негатив випалюю, для щастя звільняю місце. Удача на вогник прийде, у мій дім увійде». Якщо свічка ще не догоріла, її варто залишити горіти на підвіконні. Після того, як свічка догорить, варто відчинити двері та запросити всіх у дім.
  • Можна залучити добробут, якщо під час приготування їжі запалити свічку. У цей час потрібно, також, промовити змову: «Полум’я свічки живе, мене гріє, щастя в дім приносить».
  • Якщо бажаєте залучити фінанси у дім, вам знадобиться свічка зеленого кольору. Можна взяти білу свічку та обв’язати її зеленою стрічкою. Після того, як запалите свічку, її варто обкласти монетами та промовити спеціальні слова: «Свічка багатству шлях освітлює, кожну монетку на дві помножує».

Після цього варто капнути на монету віск та віднести її у місце, де її ніхто не буде бачити.

  • Щоб врятуватися від неприємностей, варто обійти всі кути з запаленою свічкою зеленого кольору. Якщо у якомусь місці свічка почне тріщати або чадити, потрібно промовити спеціальні слова: «Зло випалюю, з дому виганяю. З чистим вітром негода йде, щастя і добробут в будинок повертаються».

Після варто гарно провітрити дім, а свічку сховати над вхідними дверима.

  • Якщо бажаєте, щоб у вашому домі панували щастя та позитивна енергетика, варто вдома запалювати свічки різних кольорів. Вони будуть всі блага залучати у ваш дім.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!