Як збільшити урожай овочів за допомогою дріжджів. Городникам на замітку

Кожен городник мріє підвищити врожайність культур. Щоб досягнути бажаних результатів, використовуються різні методи. Найефективнішим з них є застосування дріжджів.

Дріжджі активізують розвиток рослин, покращують мікрофлору ґрунту та перешкоджають розвитку шкідливих мікроорганізмів.

Клітини, що містяться в дріжджах містять багато корисних речовин, серед яких вітаміни групи В, амінокислоти та особливі ферменти. Вони сприяють розвитку рослин, оптимізують початковий вклад та стимулюють формування коренів. Також, дріжджі захищають рослини від шкідників та хвороб.

Щоб приготувати розчин, на 5 літрів теплої води додайте 1 кг пресованих дріжджів. Залиште настоюватися протягом 60 хвилин та розведіть розчин в 10 літрах води перед використанням.

При використанні сухих дріжджів знадобиться 10 грамів продукту, 1 літр теплої води та 2 ст. л. цукру. Залиште на 2 години в теплому місці та розведіть водою в співвідношенні 1:5. Підживлення проводиться під корінь.

Розчин дріжджів використовують, також, перед цвітінням. На 10 літрів води додайте 100 грамів дріжджів та полийте рослини. Також, такий розчин використовують для підживлення розсади, щоб вона стала міцною й здоровою. Щоб приготувати розчин, знадобиться 100 грамів пресованих дріжджів та трохи теплої води. Залиште настоюватися протягом 7 днів. 200 мл настою розведіть в 10 літрів води та перемішайте. На одну рослину знадобиться 1 літр розчину.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!