Як змусити орхідею знову гарно та пишно квітнути. Подружка точно не скаже про це

Іноді трапляється так, що навіть через гарний догляд орхідеї відмовляються цвісти. Якщо у вас виникла така проблема, потрібно провести симуляцію цвітіння. Пропонуємо дізнатися, як це зробити правильно.

Потрібно зробити для квітки стрибки температури.

Квітками повинна зростати при температурі від вісімнадцяти до двадцяти п’яти градусів. Для того, щоб квітка почала квітнути, варто винести її туди, де температура складатиме шістнадцять градусів на ніч, а вдень заносити у дім. Ці стрибки температури дозволять накопичити вуглекислий газ, який дасть стимул вирости новому листю та випустити квітконос.

Встановіть додаткове освітлення.

Квітка може не цвісти через нестачу світла. Встановіть світлодіодні або галогенові лампи над квіткою. Потужність таких ламп повинна складати 40 Вт.

Можна спробувати змусити орхідею квітнути за допомогою припинення поливу. Його застосовують при температурі 30 градусів. Паузу між поливами потрібно збільшити у два рази, тобто раз на десять днів. У цей період не можна вносити добрива. Як тільки з’являться квітконоси, поливайте квітку, як завжди.

Можна занурити горщик з рослиною на двадцять хвилин у теплу воду. Таку маніпуляцію слід повторювати три дні поспіль. Якщо квітка має слабку кореневу систему, цей метод не варто застосовувати.

Поливайте квітку теплою водою та використовуйте підгодівлі, які містять у своєму складі фосфор та калій.

Зробіть так, щоб коріння отримувало світло. Садіть квітку у прозорий горщик, який має шершаві стінки, щоб коріння не приросло до стінок. Видаляйте коріння гострим, продезінфікованим ножем, щоб не занести інфекцію.



А ще потрібно обрізати квітконос на пару сантиметрів вище третьої бруньки. Обрізку проводьте біля розетки, щоб квітка зацвіла трохи пізніше. Не можна пересувати горщики після обрізки.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!