Як зробити черствій хліб знову свіжим. Чому ніхто не казав цього раніше?

Навіть ті, хто пильно вибирає розмір хліба та звертає увагу на дату виготовлення продукту, часто стикаються з проблемою залишків хліба, які нікуди дівати. Але не варто викидати зачерствілий хліб – є кілька простих і ефективних способів його освіження.

Замість того, щоб бігти за новим буханцем, використовуйте звичайну воду, алюмінієву фольгу та духовку для відновлення свіжості хліба. Просто змочіть твердий хліб, обприскайте його водою, заверніть в алюмінієву фольгу і поставте в холодну духовку. Після 15 хвилин при температурі 150°C ви отримаєте свіжий хліб. Якщо він вам здається занадто вологим, просто залиште його в духовці без фольги на додаткові 4 хвилини.

Якщо цей метод не вас не переконав, спробуйте інші два. У мікрохвильовій печі достатньо розмістити скибочки хліба разом із піалою води та включити її на 15-20 секунд. Якщо хліб ще не виглядає достатньо свіжим, повторіть процедуру, уникаючи перегріву. Для духовки обережно змочіть скибочки у воді, обгорніть їх у шматочки паперового рушника і розмістіть у розігріту духовку (180°C) на 2-3 хвилини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!