Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. Це цікаво знати!

У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил. Тільки віра робить чудеса. Віра і молитва «оживляють» ікону, підживлюють її магічну силу. 

Кожна ікона має своє значення. Люди не задумуються над цим і часто не знають нічого про неї. Вважається, що сильним оберегом для людини є ікона з її ангелом-охоронцем.

Ось перелік ікон за датами народження:

Ікона Богоматері «Державна» стане оберегом для тих, хто народився з 22 грудня по 20 січня. Ангелами-охоронцями є святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський. В них треба просити ласки і допомоги.

Якщо ви народилися в період з 21 січня по 20 лютого, моліться до святих Афанасія і Кирила.  Також просіть заступництва біля ікони Божої Матері «Володимирської» та «Неопалимої Купини».

Ікона Іверської Божої Матері стане покровителькою тих, хто народився в період з 21 лютого до 20 березня. Святий Алексій і Мілентій Антіохський є янголами, що прислані оберігати цих людей.

Святі Софроній та Інокентій Іркутські оберігають народжених навесні з 21 березня по 20 квітня. Заступництва слід просити у ікони Казанської Божої Матері.

Ікона «Споручниця грішних» призвана оберігати народжених з 21 квітня по 20 травня. Янголами-охоронцями цих людей є святі Стефан і Тамара, що вислухають прохання і щирі молитви.

Ікона Марії Діви «Стягнення загиблих» прийде на поміч тим, хто народився з 21 травня по 21 червня. Святі Олексій Московський і Костянтин охоронятимуть та проситимуть в Бога ласки цим людям.

Ікона «Всіх скорботних радість» прийде на допомогу та залікує душевні рани народженим з 22 червня по 22 липня. Заступником є святий Кирило.

Ікона «Покров Пресвятої Богородиці покриє своїм омофором тих, хто народився з 23 липня по 23 серпня. Своє заступництво подарують Святий Миколай Угодник і Ілля-пророк.

Ікони «Неопалима Купина» і «Страсна» допоможуть вийти зі складних обставин тих, хто народився з 24 серпня по 23 вересня. Святі Олександр, Іван та Павло донесуть молитви цих людей до самого Господа.

До ікон Почаївської Божої Матері «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього» треба молитися тим, хто народився з 24 вересня по 23 жовтня. А  святий Сергій Радонезький – заступник та охоронець.

Захистять від всього злого народжених з 24 жовтня по 22 листопада ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська». Святий Павло для цих людей – янгол-охоронець.

Люди, що народилися з 23 листопада по 21 грудня мають молитися до ікон Божої Матері «Тихвинська» і «Знамення». Їхніми святими захисниками є Варвара та Миколай Угодник.

Живіть з вірою в серці, щиро моліться. Це – запорука щасливого життя.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!