Categories: Поради

Яке добриво дати петунії, щоб квітнула без зупинки ціле літо. У кого є ці квіти, беріть на замітку

Петунії — чудові квіти, які майже не потребують особливого догляду, але іноді їх ріст може сповільнитися, листя починає жовтіти, а кількість бутонів зменшується. Липень — важливий місяць для догляду за петуніями. Вони повинні бути розташовані в добре освітленому місці, але захищеному від прямих сонячних променів. Поливайте їх рясно вранці та ввечері, а при температурі вище +25 градусів — раз на 5 днів додатково зрошуйте водою з пульверизатора або шланга з розпилювачем. При цьому уникайте протягів, щоб уникнути випадання квітів та пагонів.

Петунії витягають корисні речовини з ґрунту під час першого цвітіння, тому в липні необхідно здійснити два кореневих підживлення сечовиною (10 г на 10 л води). Це допоможе їм швидше нарости зеленої маси та сприятиме повторному пишному цвітінню. Після появи перших бутонів, підживлення треба припинити.

Для додаткового підживлення можна використовувати 0,1% розчин монофосфату калію, який також допомагатиме захистити рослини від хвороб. Але органічне добриво краще не застосовувати влітку, якщо не хочете, щоб кількість квітів зменшилася.

Якщо петунії виглядають не на краще, ймовірно, вам не вистачає заліза. Це може призвести до загибелі квітів. Щоб врятувати рослини, розчиніть 5 г лимонної кислоти та 8 г залізного купоросу у 2 літрах води. Поливайте ґрунт з цим розчином, уникаючи попадання на листя. Використовуйте цей склад до покращення стану рослин.

Також можна застосовувати лимонну кислоту для профілактики раз на два тижні, розведений у воді у пропорції ґрунт на кінчику ножа на 1 літр. Вона містить не лише вітаміни, а й інші корисні компоненти, які сприяють розвитку рослин. Лимонна кислота є безпечним варіантом серед інших кислот, оскільки не містить агресивних елементів.

Таким чином, дотримуючись декількох простих порад щодо поливу, підживлення та використання лимонної кислоти, ви зможете насолоджуватися красою петуній до самої осені.

Recent Posts

Як відмити ручки газової плити від липкого жиру. Простий та швидкий спосіб

Чистота та сяйво вашої кухні – це не лише естетика, але й запорука здоров'я. На…

3 часа ago

Полуниця цвіте, а ягід немає: головні причини та як не залишитись без врожаю

Настає довгоочікуване літо, і наші сади рясніють пишним цвітом полуниці. Але буває й так, що…

3 часа ago

Навіщо поливати огірки содою, та як правильно приготовити цей розчин

Досвідчені дачники знають безліч секретів, які допомагають їм вирощувати щедрий урожай. Один з них –…

3 часа ago

Чому троянди перетворюються у шипшину, та як цього не допустити

Троянди, ці королеви саду, часом можуть підносити неприємні сюрпризи. Деякі садівники стикаються з тим, що…

1 день ago

Обприскайте цим розчином рослини, щоб не чіпала попелиця. Городнику на замітку

Попелиця — один з найпоширеніших і небезпечних шкідників, які можуть завдати шкоди вашому городу. Ці…

1 день ago

Простий спосіб відбілити постільну білизну. Буде як тільки з магазину

Кожна господиня хоча б раз на пару тижнів пере постільну білизну, бо це має вплив…

1 день ago