Яке насіння овочів потрібно садити на розсаду вже в лютому, щоб мати гарний врожай

Для того, щоб висадити вчасно розсаду у ґрунт, потрібно починати сіяти її у лютому. Розповімо вам, яке насіння можна висадити у цьому місяці.

Селера – посадити цю незамінну приправу потрібно у лютому. Росте вона повільно. У землю потрібно висаджувати рослини, коли на них будуть присутні мінімум 5 листків та їм вже буде 70 діб. Висівайте насіння у таблетки з торфу. Не забувайте про світло.

Баклажани – починати сіяти культуру можна з середини лютого та до середини березня. Все залежить від сортів баклажанів. Садіть насіння в окремі місткості, щоб потім можна було обережно перевалити рослину у більшу місткість. Не забувайте про гарне освітлення та вчасну пересадку саджанців у ґрунт.

Помідори – наприкінці місяця можна починати садити насіння. Для зручності використовуйте ящики для розсади або таблетки з торфу. Коли виросте пару листків, проводять пікіровку. Коли розсада зійде, їй потрібно світло протягом доби. Через три дні освітлення можна зменшити.

Солодкий перець, пізні сорти – посадку проводьте у лютому. Перцям середньої стиглості можна відкласти посадку на 14 днів. Садіть насіння у спеціальні касети або стаканчики. Встановіть освітлення. Після того, як розсада виросте, потрібно зробити прищеплення над 7 листком. Таким чином, кущі перцю будуть рости пишнішими.

Цибуля – розсада з цибулі росте протягом 60 днів. Посів роблять у ящики з пластмасу. Садять насіння на відстані 15 мм., а між рядами залишають 30 мм. Перед посадкою насіння замочують у теплій воді.

Для того, щоб вчасно посадити розсаду, потрібно порахувати все у зворотному боці. Приблизно порахуйте, коли потрібно висадити розсаду й відніміть кількість днів, які потрібні для розвитку розсади.

Бажаємо успіхів та гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!