Які ікони повинні бути у кожній оселі. Та як правильно їх розмістити

У кожного в оселі повинні бути ікони. Вони захищають господаря та оселю від всіляких бід, приносять мир, злагоду й достаток до неї. У наш час ікони розміщають у всіх помешканнях та кімнатах, яких заманеться. Їх можна зустріти будь-де.

Люди перестали вірити у Всевишнього, тому до ікон відносяться як до обов’язкової традиції. Але кожен повинен вірити у Господа, а своїми молитвами дякувати за кожний прожитий день. Саме молитви допомагають поєднатись з Господом та знайти правильне рішення.

Ікони допомагають наблизитись до Всевишнього. Молитви перед іконою потрібно промовляти від щирого серця та у тиші. Дарувати ікони потрібно з добром у душі, тоді та людина буде щасливою. Якщо подарувати ікону з поганими думками та жадібністю, людину будуть супроводжувати біди та невдачі. Перед подарунком потрібно ікону освятити та прочитати молитву «Отче Наш». Купувати святиню потрібно у церкві, тоді ви будете впевнені, що ікону тримали добрі руки, бо енергетика передається на всі речі.

Обов’язково у кожній оселі повинен бути присутній образ Всевишнього та Діви Марії. Також, розмістіть вдома образ Святого Миколи Угодника. Цей образ допомагає тим, хто постійно подорожує. Допоможе залучити фінансові удачі та допоможе зробити кар’єру образ Спиридона Трімфунського. Обирати ікони, які ви бажаєте розмістити у своїй оселі, потрібно своїм серцем. Прислухайтесь до нього й воно обов’язково підкаже вам. Будьте уважними, бо священні образи можуть нести не тільки добро, але й зло та невдачу. Якщо ви придбаєте ікону, щоб похизуватись, то святиня буде навпаки приносити горе та невдачу.Кожна людина робить велику помилку, носячи ікону у гаманці. Нічого гарного від цього не буде. Розставляти ікони в будинку можна у будь-якому місці. У дитячій кімнаті, розмістіть святиню над ліжечком дитини. Ікони ставте на полички та накривайте рушником. Поруч не повинні бути картини та сторонні речі. Це місце повинно бути тихим та затишним для ікони.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!