Які саме квіти потрібно сіяти на розсаду вже зараз, та як це правильно робити

Садівникам вже скоро настане час замислитись над посівом розсади квітів. Це потрібно зробити у січні.

А ось, які квіти варто посіяти у цьому місяці ви дізнаєтесь прямо зараз.

  1. Гібридний дельфініум. Їх варто посадити у не глибокі ящики, а після закопати у сніг. Коли на них виросте пару листків, їх варто посадити на місце, де вони будуть рости.
  2. Дзвіночки. Це багаторічна квітка, її садять у таку землю – пісок, перегній та дернова земля. Їх вирощують у теплому та світлому місці. Ростки з’являться через 21 день. У відкритий ґрунт їх садять у травні.
  3. Гвоздика. Квіти формуються протягом 5 місяців, тому розсаду слід сіяти вже у січні. Садіть насіння у річковий пісок на глибину 3 мм. Накрийте розсаду пакетом, щоб створити тепличні умови. Квіти люблять рости у добре освітлених місцях.
  4. Мак блакитний. Любить рости у добре освітлених та родючих місцях. Оптимальна температура для зростання +12. Спочатку їх садять у контейнери, а у травні їх пересаджують у травні.
  5. Лобелія ерінус. Вирощують розсаду під плівкою. Коли квіти проростуть, їх варто розсадити по пару штук.
  6. Вербена гібридна. Квіти висаджують у родючу землю та тепле приміщення. Після того, як розсада окріпне її потрібно пересадити на постійне місце.
  7. Еустома. Висадіть кожне насіння у торф’яну таблетку. Не забудьте про гарне освітлення та полив.
  8. Антиринум. Висадіть насіння та накрийте пакетом, щоб створити тепличні умови. Вже через місяць висадіть їх у землю. На постійне місце.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!