Які саме рослини потрібно сіяти на розсаду вже у грудні, щоб мати ранній врожай

У грудні обов’язково потрібно посадити цю розсаду. Варто у цей період висаджувати розсаду декоративних, багаторічних рослин. Також, варто замислитися над посівом дерев з насіння.

Однорічні та дворічні насадження.

Дуже повільно росте еустома. Насіння починає сходити через 14 днів після посіву й понад 200 днів вона росте до початку цвітіння. Насіння продається дражированим, яке потрібно сіяти в окремі контейнери. Покладіть насіння у контейнер, притрусіть землею та накрийте плівкою. Коли з’являться сходи, плівку потрібно прибрати. Таким способом сійте антирінум, сальвію, лобелію, віолу, вербену та петунію. До настання пересадки, у вас виростуть пишні кущі з бутонами.

Багаторічні декоративні саджанці.

Якщо посіяти їх у грудні, на початку весни ви отримаєте гарні кущі, які легко приживуться під час пересадки. Висадіть дзвіночок карпатський, дельфініум, примули, горечавку, пеларгонію, лаванду, бегонію, зросту, астильбу та гайлардію. Можна посіяти хвойні дерева та кущі.

Особливості вирощування розсади.

Деяке насіння потрібно спочатку витримати на холоді. Два тижні тримайте насіння дельфініума, вілли та вербени. 45 днів — морозник та диценту. Деревовидні рослини витримайте 6 місяців. Але перед цим потрібно упевнитися, чи потрібно проводити таку процедуру для насіння.

Варто пам’ятати, що у зимовий період потрібно досвічувати розсаду, щоб світловий день тривав не менше 12 годин. Рекомендовано користуватися фітолпмпами. Робіть це одразу після посіву насіння.

За три дні до посіву замочіть насіння. Якщо воно велике, покладіть його у серветку та додайте стимулюючий розчин. Разом з серветкою перенесіть насіння у горщик.

Обирайте правильний ґрунт, вчасно підживлюйте та доглядайте за розсадою. Слідкуйте за вологістю, щоб повітря не було сухим.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!