Який колір має ваш місяць народження, та що він означає. Це цікаво знати.

Кольори мають певну енергетику, по-особливому впливають на людину. Кожен має свій улюблений колір або відтінок. Також нам можуть не подобатися певні кольори.

Місяць, в який ви народилися, теж має своє забарвлення, що певним чином впливає на уподобання чи характер людини.

Відтінок січня – карамельний. Люди, що народилися цього місяця дуже логічні та практичні.  Використовуйте речі цього відтінку для того, щоб повернути відчуття стабільності.

Люди, народжені в лютому, черпають натхнення та наснагу з бузкового відтінку. Він допоможе знайти спільну мову з оточуючими, бути людяними.

Колір березня – білий. Він символізує співчуття, співпереживання, інтуїтивність. Черпайте з нього натхнення, силу, енергію для досягнення мети.

Червоний колір підходить людям, що народилися в квітні.

Особливості: енергійність, хоробрість, пристрасність. Це –  джерело сили, енергії, ентузіазму.

Зелений травневий колір допоможе віднайти стабільність. Люди, які народилися цього місяця, його можуть використовувати для досягнення балансу, процвітання.

Червневий відтінок – золотий. Він надихає, стимулює до дій. Використовуйте його, щоб зарядитися енергією, налагодити з кимось стосунки.

Липень – світло-кораловий. Люди, народжені в липні, дуже ніжні, проникливі, турботливі. Використовуйте цей відтінок для відновлення душевної рівноваги.

Серпневий відтінок – помаранчевий. Він символізує упевненість та силу. Допомагає побороти комплекси, сором’язливість.

Колір вересня – синій. В людей переважають такі якості: творчість, мудрість, уважність. Якщо бракує спокою та концентрації, використовуйте цей колір.Якщо ваше день народження у жовтні, то вам підходить блакитний колір. Він несе спокій та рівновагу. Допоможе досягнути миру, балансу, надихає на рішучі дії.

Бордовий відтінок листопаду означає пристрасть, активність, рішучість. Допоможе пережити труднощі, відновить почуття між людьми.

Грудень – це темний бірюзовий відтінок. Символізує просвітленість та розум. Допоможе віднайти істину, втрачену віру, оптимізм.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!