Який сорт огірків краще садити, щоб мати гарний врожай. Городникам на замітку

Розповімо вам, які сорти огірків існують та коли їх краще висаджувати. Кожний сорт має свої особливості та смак.

Тому скоріше ознайомтесь з цим списком.

  1. Кібріт F1 – представник раннього сорту, який дає гарний врожай та дуже смачний на смак. Врожай можна отримати вже через 35 днів після висадження у ґрунт. Ці огірки не містять гіркоти. Гарно підходять для салатів та консервації. Огірки самозапилюються. Плоди ростуть на головному стеблі, тому бічні пагони потрібно прибирати.
  2. Роднічок F1- представник середньостиглого сорту. Можна вирощувати у теплиці та у відкритому ґрунті. Не потребує особливого догляду, не дуже вразливий до захворювань. Врожай можна збирати вже через 50 днів. Чим тепліші умови зростання, тим більший буде врожай.
  3. Фенікс — представник пізньостиглого сорту. Вони гарно переносять низькі температури та захворювання. Мають гарний смак та щільну консистенцію. Цей сорт огірків повинні запилювати бджоли. Для тепличного вирощування він не підходить.
  4. Смарагдовий потік F1- представник довго плідного сорту. Плоди для засолювання зривають маленькими, а для салатів краще почекати поки огірок виросте середнього розміру. Дуже гарно підходить для салатів. Рослина не вибаглива, але зауважте, що огірки виростають довгими та великими. Краще підтримати їх за допомогою спеціальних сіток або палиць.
  5. Герман F1- представник огірків для засолювання. Сорт не вибагливий у догляді. Врожай можна збирати через 45 днів. Запилюється самостійно. Огірки виростають не більше 15 см. любить рости у тіні та не любить високих температур.
  6. Білий ангел – представник білого сорту огірків. Шкірка дуже світла та тонка, має ніжний смак. Рослина не вибаглива у догляді. Можна починати збирати врожай, коли огірки набудуть зеленуватого відтінку.
  7. Квітневий F1- представник сорту огірків, який росте у теплих, захищених теплицях. Плодоносить тривалий час, тому дуже подобається садівникам. Огірки дуже смачні. Самозапилюються, але якщо поряд літають бджоли, відганяти їх не потрібно.
  8. Серпантин – сорт огірків, який росте у відкритому ґрунті. Це морозостійкий та засухостійкий сорт. Використовують у свіжому вигляді та для засолювання. Не підходить для тепличного вирощування. Не переносить борошнисту росу та бактеріоз.
  9. Балконний F1- сорт відповідає своїй назві. Росте не високо, гарно відноситься до тіні, самозапильний. Але для вирощування потрібно врахувати кілька нюансів. Балкон повинен бути на східній або південній стороні. Лоджія повинна бути засклена.
  10. Мільйонер F1- сорт супербруньковий. На пагоні виростають кілька огірків, не великого розміру, які чимось нагадують гілку бананів. В одному вузлі може вирости до 10 плодів. Універсальний та не вибагливий у догляді сорт, дає гарний врожай.

Обирайте той сорт огірків, який вам більше сподобався!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!