Якщо Господь щось у вас забирає, це означає що він хоче дати вам щось більше.

Необхідно трохи поборотися, після настане час і все буде.

Необхідно відчути.

Треба постійно боротися. Людина не повинна зупинятися та відмовлятися від своїх бажань. Негаразди можуть виникати у кожного, але коли Господь хоче вам щось дати, він повинен спочатку щось забрати у вас. Ми можемо зневіритись в собі та в людях, що нас оточують. Це відбувається досить швидко, бо для нас наші близькі до серця люди, як герої та героїні. Ми також спостерігаємо, як вони роблять помилки та їх спіткає невдача – це дуже боляче для нас самих.

Іноді здається, що все летить шкереберть, ми залишаємося сам на сам зі своїми проблемами та постійно думаємо над тим, чому це сталося саме зі мною? Те про що ми так сильно мріяли, за одну мить випарувалось. Починаємо постійно думати над тим, чому так трапилось та що ми робили неправильно, що все повинно було статися не так.

Люди не замислюються над тим, що Господь бажає нам всього найкращого, але ще не настала мить для цього. В той час, коли навкруги все вважається неподоланим, не треба зупинятися, бо Всевишній повинен знати на що людина спроможна заради своєї мети, чи заслуговує вона такої винагороди.

Необхідно вести боротьбу, бо без цього не має перемоги. А без неї не буде досягнень. Людина повинна виконати все, щоб отримати допомоги у всіх. Ми залежні від Господа й повинні дотримуватися його волі, бо тільки Всевишній насправді знає, чого ми заслуговуємо та що піде нам на користь.

Необхідно вести боротьбу. Людина не повинна відмовлятися від своїх бажань. Іноді таке відчуття, що це кінець, але саме в таку мить ми відчуваємо невидиму допомогу, яка допомагає здійснити наші бажання.

Тому, якщо Всевишній не дає вам здійснити ваше бажання, це означає лише те, що ви заслуговуєте на краще.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!