Якщо удобрювати капусту, то тільки цим добривом. Качани будуть як голови

Отримати багатий врожай капусти — завдання, яке не завжди просто виконати. Іноді капуста просто перестає рости, а причиною цього може бути занадто кислий ґрунт, що їй не підходить. Щоб розв’язати цю проблему, можна використати просте добриво, яке легко приготувати власноруч. Це добриво не тільки сприятиме активному росту будь-якої капусти (білокачанної, цвітної, броколі), але й захистить її від захворювання килою.

Однією з основних причин, з яких капуста може не рости, є кислотність ґрунту. Якщо рівень кислотності занадто високий, можна не очікувати гарного врожаю.

Капуста не буде рости на кислому ґрунті, і, крім того, вона стає вразливою до захворювання килою. Але є простий спосіб вирішити проблему з ростом капусти. Це добриво водночас діє як азотне добриво (сприяє зростанню) і розкислює ґрунт. Це дешеве та природне добриво є дивом, і його легко приготувати вдома.

Вам знадобиться:

  • Стакан крейди — вона доступна в сільськогосподарських магазинах, і є джерелом кальцію та природним розкислювачем.
  • Літр збродженої трави або сечовини або аміачної селітри.
  • 10 літрів води.

Всі інгредієнти треба добре перемішати. Потім, цією підживлювальною сумішшю поливають кожен кущ під корінь (землю перед цим треба зволожити) з розрахунку 1 літр на одну рослину.

Досвідчені садівники стверджують, що видимий результат вже буде помітний через кілька днів. Після 7-10 днів таке підживлення можна повторити.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!