Як з корінця виростити орхідею. Простий та дієвий спосіб.

Однією з найпоширеніших рослин на підвіконні кожної господині є орхідея. Іноді відбувається так, що квітка може скинути листя, але це не привід для хвилювання, її можна відродити. Багато жінок завжди цікавились, як можна розмножити цю квітку в домашніх умовах. Одним з таких методів є розмноження за допомогою діток або з живця з листочком. Але існує ще один дуже цікавий варіант розмноження – шматочки коріння. Цей спосіб використовують тоді, коли рослина скинула листя, але вона має здорове коріння.

Як підготувати коріння:

Використовують такий спосіб для орхідей, які мають псевдо бульби. Для цього необхідно дістати орхідею з горщика та очистити обережно корінці від ґрунту. Скальпелем розріжте корінці на кожній ділянці так, щоб на них залишились мінімум 2 псевдобульби. Сам такі розміри підходять для розмноження. Чим менший корінець, тим довше він буде рости. Зрізані місця обробіть корицею – профілактика захворювань та ураження шкідниками. Після посадіть ці корінці у новий горщик з ґрунтом.

Як обрати ґрунт:

Вам необхідно придбати спеціальний субстрат для орхідей, котрий можна придбати в магазині для квітів. Або зробити його самостійно – візьміть невеликі шматочки соснової кори, кокосові волокна та торф. Саме в такому ґрунті полюбляє рости орхідея.Укорінення:

Після того, як ви висадите кожний корінець окремо — ви помітите, що вони почнуть пускати нові корінці та молоді листочки. Це свідчить про те, що рослина прижилась й ви виконали все правильно.

Як потім доглядати за квіткою?

Доглядати необхідно так само, як за дорослими квітками. Проконтролюйте щоб тепловий, світловий та поливний режим були налагоджені правильно. Температура повинна бути 16-23 градуси, світло повинно бути не менше 8 годин. Поливати квіти необхідно наливаючи воду у піддон, таким чином ви не пересушите та не заллєте квітку. Також необхідно підгодовувати орхідею засобами для росту та цвітіння.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!