Єлизавети Чудотвориці — 7 травня. День коли можна покращити своє здоров’я

За православним календарем, у травні, 7 числа шанують пам’ять преподобної Єлизавети Чудотвориці, ігуменю Константинопольську. В народі свято має назву – день Єлизавети, Євсєєв день, Овсій – овес відсій.

Єлизавета служила Господу, дотримувалася строгих постів та володіла такими можливостями, як вигнання бісів з людської плоті, зупиняла кровотечі у жінок, лікувала сліпоту. Після її смерті люди зцілялися навіть від її священних мощей та труни.

Люди, які народилися цього дня, дотримуючись народного повір’я – впродовж життя маялися. Але ці люди можуть володіти особливими здібностями та боротися з нечистою.

Не рекомендується в цей день збирати лікарські трави, все одно дії від них не буде.

В народі кажуть, що починаючи з цього дня у людей починається марнота. Люди починали себе гнітити та навіть могли покінчити самогубством. Від цієї хворі рятувала Єлизавета Чудотвориця. Для цього слід надягти сорочку та стати перед святим ликом, потім вмити обличчя святою водою та витерти його сорочкою. Помоліться та попросіть допомогти вийти з цього стану.Свята Єлизавета допоможе приборкати різі в животі та больові відчуття під час грижі.

Також в цей день проводять ритуали, щоб покращити стан здоров’я. перш ніж це робити слід дотриматися деяких правил:

 • Замовини читають вдень.
 • Використовувати обов’язково свічку, яку придбали у церкві.
 • Не слід робити це заради розваги.
 • Проводити процедуру слід наодинці.
 • Просити про здоров’я слід, коли місяць росте, а щоб хвороба відступила – на місяць, який зникає.
 • Обряди проводити необхідно від щирого серця.
Як провести обряд.

 1. Візьміть церковну свічку та склянку з водою.
 2. Запаліть свічку та попереду поставте склянку.
 3. Перехрестіться та скажіть: «Як мене моя мати народила й при всіх дитячих хворобах поруч була, так й ти, водиця, кришталева сестриця, визволь мене від хвороби. Як вода тече у землю, так нехай хвороби з мене будуть змиті й глибоко захоронятся. На віки вічні. Амінь».
 4. Молитву прочитайте три рази та зробіть кілька ковтків води. Водою, яка залишилися треба вмити обличчя та хворі місця на тілі.
 5. Почекайте поки свічка догорить, а залишок закопайте в землю.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!