Захищаємо фруктові дерева від хвороб та шкідників. Весняна обробка

На початку весни слід приділити увагу плодовим деревам, а саме провести обприскування проти шкідників та різноманітних захворювань. Від весняного обприскування буде залежати ваш майбутній врожай.

Після обробки, дерева потрібно підживити. Для боротьби з комахами та хворобами варто скористатись спеціальними розчинами.

Шкідники, які вражають дерева — пильщики, довгоносики, моль та попелиця.

Обприскування проводять, як тільки зійде сніг, перед цвітінням та перед початком появи зав’язі. Кожне дерево потрібно по своєму обробляти.

Обробка груш та яблунь:

У відрі води розчиніть 200 гр. мідного купоросу та обробіть дерева. У відрі води розчиніть 300 гр. бордоської рідини. Допомагає проти лишайників та грибків. Пристовбурову ділянку притрусіть сечовиною. Такий захід знищить шкідників, які знаходяться у землі.

перед тим, як розпустяться бруньки, проведіть обробку залізним купоросом, який знищить комах, які живуть у корі дерев.

Обробка аличі та слив:

На початку весни дерева можуть атакувати попелиці, кліщі, сливова плодожерка, довгоносик, клястероспоріоз, плодова гниль та гомоз.

Використайте засоби, які містять у своєму складі мідь. Можна провести обробку бордоською рідиною, сечовиною та мідним купоросом.Обробка персика:

Обробку варто проводити при теплій погоді засобами, які у своєму складі містять мідь. На початку квітня треба повторити обробку.

Обробка черешні та вишні:

Застосуйте 2% розчин мідного купоросу або бордоської рідини або залізного купоросу.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!