Найпоширенішим шкідником на городі вважаються тля, яка захоплює все зелене листя, плоди на кущах та деревах. Вони починають з’являтися наприкінці весни та на початку літа.
Вивести цього шкідника можна домашніми засобами, але й можна скористатись інсектицидами, тобто хімічними засобами.
Натуральні засоби знешкоджують тлю, зберігають врожай без шкоди для нього та здоров’я людини. Перед тим, як обробляти рослини потрібно додати трохи мила, для того, щоб розчин тримався на деревах та кущах.
Методи боротьби з тлею:
Найчастіше використовують розчини для того, щоб обприскувати насадження. Можна змити тлю звичайною водою, скориставшись шлангом та сильним струменем води. Деякі натуральні засоби можуть у великому концентраті не лише знешкодити тлю, але й вразити людину. Тому, використовувати їх потрібно дотримуючись правильної рецептури та методів безпеки, під час обробки. Одягайте захисний одяг під час обробки.
Коли краще обробляти насадження від тлі?
Все залежить від виду культури. Плодові дерева можна обробляти у період бутонізації, одразу після цвітіння та не пізніше чим за 14 — 40 днів перед збиранням врожаю. Ягоди потрібно обприскувати до початку цвітіння та після збору врожаю. Культури востаннє потрібно обприскувати настоями за місяць до збору врожаю.
Ефективні розчини, настойки та відвари для боротьби з тлею.
Чи можна обрізати дерева взимку: поради та рекомендації Обрізка дерев узимку — це не лише…
Як віник може допомогти залучити багатство: народні прикмети Віник у народних прикметах вважається символом порядку…
Як повернути кухонним рушникам ідеальну чистоту: простий рецепт Кухонні рушники часто забруднюються стійкими плямами, які…
Як правильно доглядати за товстянкою та стимулювати її ріст і цвітіння Товстянка, або грошове дерево,…
Як відвадити голубів від вашого подвір’я: природні та гуманні методи Голуби, попри їхню привабливу зовнішність,…
Несподіваний лайфхак: як звичайний огірок може захистити авто від обмерзання Хто б міг уявити, що…