Засіб, який допоможе отримати гарний врожай овочів в цьому році. Городникам на замітку

А визнали, що перекис можна використовувати не лише у медичній галузі?

Його часто використовують у садівництві, бо він гарно захищає насадження, знезаражує насіння, стимулює ріст, захищає від хвороб та підживлює рослини.

  • Можна знезаразити насіння томатів та перцю, поклавши їх у мішечок із тканини. На 20 хвилин занурте насіння у 10 % розчин перекису. Після промийте, просушіть та висаджуйте. Такому насінню не страшні грибки та бактерії.
  • Можна простимулювати ріст розсади томатів та перцю. У 0,5 л. води розчиніть 15 мл. перекису. Протримайте насіння 10 годин у такому розчині, а після просушіть.
  • Захистіть розсаду від чорної ніжки та кореневої гнилі, розчинивши 15 мл. перекису у літрі води. Таким розчином слід полити розсаду. Якщо деякі саджанці розсади захворіли, дістаньте саджанець разом із землею та занурте у такий розчин, щоб коріння оголилось. Пересадіть саджанець у новий ґрунт, а через 7 днів полийте цим же розчином.
  • Захистіть кущі томатів та перцю від фітофторозу. У відрі води розчиніть 120 мл. перекису та 10 крап. йоду. Цим засобом проведіть обприскування.
  • Підживіть рослини розчином перекису розчиненого у воді.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!