Засіб, який допоможе відбілити тюль від жовтизни і сірості: секрет білосніжних фіранок

Тюль завжди з часом стає жовтою, тому варто частіше її прати. Зробити це можна кількома способами. Пропонуємо дізнатися, якими сами та обрати для себе найкращий.

Можна скористатися пральною машинкою. Для цього потрібно зняти фіранки, обтрусити їх від пилу та занурити на пів години у суміш рідкого порошку, води та рідкого мила. Після варто випрати фіранки у режимі «делікатне прання». Періть такі речі при температурі не більше 40 градусів. За бажанням можна додати кондиціонер для прання.

Якщо ваші фіранки стали сірими, можна скористатися содою. У теплій воді розчиніть пару столових ложок соди та 50 грамів прального порошку. Після занурте тюль на пів години у приготований розчин. Вода повинна залишатися теплою. Після дістаньте тюль, віддіжміть та прополощіть її.

Можна пару пакетів лимонної кислоти розчинити у теплій воді та занурити туди тюль на годину.

Можна зробити тюль білосніжною за допомогою зеленки. 30 крапель засобу потрібно розчинити у 500 мл. води. Розчин потрібно розчинити, щоб не було концентрованих залишків. Після розчиніть готовий засіб у воді та занурте тюль на десять хвилин. Тюль повинна бути попередньо випраною.

Можна у 5000 мл. води розчинити 5 столових ложок солі та три столові ложки порошку. Тюль варто занурити у цей розчин на цілу ніч. Потім тюль варто випрати у делікатному режимі.

Кухонні фіранки можна з легкістю випрати за допомогою аміаку та перекису. Змішайте 3 столові ложки перекису та 2 столові ложки аміаку. Потім цю суміш варто розчинити у відрі води та занурити тюль на пів години. Такий варіант підходить для тюлі з бавовни та органзи.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!