Засіб, який прожене мурах з вашого дому. Ще довго їх не будете бачити

Мурахи можуть стати неприємними гостями не тільки на дачі, але й у приватних будинках або квартирах. Звісно, ніхто не бажає ділитися своїм житлом з цими комахами, але використання отрут не завжди є безпечним, особливо, якщо у вас діти чи домашні тварини.

Але є прості способи, які можуть допомогти вигнати мурах з будинку без шкоди для здоров’я:

Ароматний засіб: Мурахи дуже чутливі до запахів, тому ви можете «виселити» їх за допомогою ароматного розчину. Для цього змішайте 200 мл води, десять крапель ефірної олії м’яти та лаванди й додайте кілька ложок горілки. За допомогою цього розчину обробіть місця, де найчастіше з’являються мурахи або залишайте змочену вату як «сюрпризи».

Гліцерин: Мурашки не люблять ковзати, тому обробіть їхні маршрути гліцерином. Цей метод безпечний для поверхонь у будинку.

Цедра: Якщо ви часто вживаєте цитрусові, зберігайте цедру. Посипайте цедру на місця, де часто з’являються мурахи. Аромат фруктів змусить їх відступити.

Застосування цих простих методів допоможе вам прогнати мурах з будинку без необхідності використовувати хімічні засоби, зберігаючи безпеку вашого життя та здоров’я, а також здоров’я оточуючих.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!