Зберігаємо капусту правильно. Головні секрети, щоб лежала всю зиму та не псувалась

Капуста є дуже корисним овочем, який вирощують більшість городників. Її додають до борщу, їдять в сирому вигляді, використовують для пирогів або маринують. Тому, кожна господиня хоче, щоб капуста зберігалася протягом всієї зими. Для цього слід створити оптимальні умови.

Найкраще зберігати капусту в льосі при температурі 0-1 градусів тепла та вологості 80-95%. Однак, зберігати капусту можна й в квартирі. Обирайте середні та різні сорти, що залишатимуться свіжими протягом року. Якщо перед збором врожаю були дощі, капуста не буде зберігатися довго. Зрізайте качани в суху та сонячну погоду.

Зберігання в холодильнику.

Спочатку просушіть капусту. Обирайте щільні та пружні качани. Зріжте качан, залишивши 3-4 см. Верхнє листя не зривайте. Обгорніть кожен плівкою або покладіть в пакет, зробивши вакуум. Якщо утвориться конденсат, замініть плівку.

Зберігання на балконі.

Підготуйте ящики та утепліть їх пінопластом. Обмотайте капусту плівкою та покладіть в ящик. Якщо на балконі сильно холодно, накрийте ковдрою. Не можна, щоб капуста промерзала або надто нагрівалася.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!