Зрада до весілля — не рахується? Чоловіча логіка визвала бурну реакцію багатьох жінок

Не кожна жінка готова пробачити зраду, тим паче, якщо кохана людина відмовляється визнавати свою провину.

На Reddit з’явилася історія від жінки, яка буквально сполохала коментаторів. Її розповідь спровокувала бурхливі суперечки, а виною цьому — чоловіча логіка.

Так, 31-річна жінка вже чотири роки живе у шлюбі з 32-річним чоловіком. У них є дитина, якій майже три роки. Все було добре, проте нещодавно дружина знайшла веб-сайт, на якому можна дізнатися, де раніше реєструвалася людина. Виявилося, що у її чоловіка було як мінімум два аккаунта на сайтах знайомств.

«Я розповіла йому про ці облікові записи. Він зізнався, що до того, як ми одружилися, у нього були «деякі сумніви». А тому він спілкувався з дівчатами, але між ними нічого не було. Мені було дуже боляче, тому що я щиро вірила, що він не зраджував мене протягом усіх наших відносин. Я була зла і ображена», — написала жінка.

Однак на цьому все не закінчилося. Наступного дня вона запитала, де ще її чоловік шукав собі «подруг для спілкування» до весілля. Виявилося, він зустрічався з деякими дівчатами з іншого сайту знайомств. Мало того, обранець зізнався, що з ними він займався сексом.

«Як мінімум 4 фізичної зради і декілька невдалих спроб. Він сказав, що у нього були до себе питання, і він повинен був вирішити їх до того, як одружиться. Після цього він сказав, що глибоко шкодує про це і зрозумів, що у нього вже є дівчина мрії, а тому вирішив одружитися зі мною. Я намагаюся усе переварити і не хочу руйнувати нашу родину, але я спустошена», — зізналася жінка.

Нині вона не може зрозуміти логіку обранця. Він вважає, що зради до шлюбу «не рахуються». А вона не знає, як на це реагувати.

Думка мережі

Цей вчинок «підірвав мозок» багатьом жінкам і навіть чоловікам. Коментатори пишуть, що усі зради, навіть якщо вони були до весілля, рахуються. Також користувачі радять автору історії не намагатися шукати виправдання своєму обранцю. Вони пишуть:

  • «Брехуни нерідко применшують ступінь невірності. У 9 з 10 разів вони зробили набагато більше, ніж розповіли»
  • «Отже, йому знадобилося кілька випадкових зустрічей, щоб зрозуміти, що ти та, кого він хоче? Фу. Він прийняв це рішення через питання сексу і лише сексу? Він не цінував ваші стосунки та емоційний зв’язок. Вибачте, але це відстій»
  • «Єдина причина його зізнання полягала у тому, що ти його запитала. Думаю, в іншому випадку він би зберігав цю таємницю усе своє життя».

Джерело

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!